"Дніпро" - "Брюгге" 1:0 - відео голу, огляд матчу

"Дніпро" - "Брюгге" 1:0 - відео голу, огляд матчу "Дніпро" здобув історичну перемогу у Лізі Європи © ФК Днепр
23 квітня "Дніпро" назавжди увійде в історію "Дніпра". Команда, яка виграла два чемпіонства в СРСР, двічі грала в 1/4 фіналу Кубка чемпіонів, тепер пробилася в півфінал Ліги Європи.

Матч Дніпро - Брюгге відбувся 23 квітня у Києві на НСК "Олімпійський": півфіналістів Ліги Європи-2014/15 стала українська команда, яка виграла з рахунком 1:0.

Автором історичного гола став Євген Шахов, який вийшов на поле у другому таймі. Син відомого у минулому днепрянина Євген Шахова, відзначився на 86-й хвилині завдяки дальньому удару, який застав зненацька воротаря "Брюгге" Райана.

Ліга Європи. 1/4 фіналу

Матч-відповідь

"Дніпро" (Україна) - "Брюгге" (Бельгія) - 1:0 (0:0)

Перший матч - 1:0.

Гол: Шахов, 82 (1:0).

"Дніпро" (Дніпропетровськ): Бойко, Федецький, Чеберячко, Дуглас, Лео Матос, Лучкевич (Бруну Гама, 90+1), Канкава, Ротань, Безус (Шахов, 46), Коноплянка, Селезньов (Калініч, 72).

"Брюгге": Райан, де Фаув, Дуарте, Мехеле, де Пліч, Рафаэлов, Сімонс, Вормер, Сторм (Віктор Васкес, 86), Іскіердо (Діркс, 86), де Суттер (Улари, 70).

Попередження: Ротань, 59. Канкава, 81. Улари, 87.

Суддя: Ундіано Мальєнко (Іспанія).

23 квітня. Київ. Стадіон "НСК Олімпійський".

В іншому матчі з участю українського представника в Лізі Європи "Динамо" програло "Фіорентині" на виїзді 0:2 і залишило турнір.