«Динамо» втратило перемогу в останньому матчі Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

«Динамо» втратило перемогу в останньому матчі Ліги чемпіонів (ВІДЕО) © hellmix.ru
Київське «Динамо» зіграло внічию 1:1 у виїзному матчі групового турніру Ліги Чемпіонів проти «Динамо» (Загреб).

Київське «Динамо» не змогло виграти останній для себе матч у цьогорічному розіграші Ліги чемпіонів УЄФА. У вівторок столичний клуб зіграв внічию 1:1 у Загребі з місцевим «Динамо».

У доданий до першого тайму час Андрій Ярмоленко ударом з льоту з лінії штрафного закинув м'яч за спину воротарю чемпіона Хорватії. Коли вже здавалося, що гра завершиться перемогою українського клубу, неузгодженість дій захисника «Динамо» Тайє Тайво і воротаря Максима Коваля призвела до того, що останній збив у своєму штрафному нападника суперника Івана Крстановіча. Сам постраждалий реалізував пенальті.

У хід матчу внесла корективи погода. Через сильний снігопад після 10 хвилин гри зустріч була зупинена арбітром. Поки команди знаходилися у роздягальнях, на полі стадіону «Максимір» технічні служби займалися відновленням розмітки на газоні.

Дана зустріч не мала ніякого турнірного значення. Після 5-ти турів кияни забезпечили собі 3-тє місце в групі і продовжать боротьбу в Лізі Європи, а чемпіон Хорватії вже втратив шанси на подальший виступ в єврокубках.

В іншому матчі цієї групи французький ПСЖ обіграв на своєму полі з рахунком 2:1 португальський «Порту» і посів перше місце в квартеті. !zn