«Динамо» поступилося у Лізі чемпіонів ПСЖ, але вийшло у плей-офф Ліги Європи (ВІДЕО)

Київське «Динамо» 21 листопада провело свій черговий матч групового етапу Ліги чемпіонів, поступившись на НСК «Олімпійський» французькому ПСЖ - 0:2.

У 5-му турі групового етапу Ліги Європи динамівці програли французькому ПСЖ з рахунком 0:2.

У першому таймі кияни виглядали досить непогано, володіли ініціативою і створили кілька небезпечних моментів біля воріт парижан, але використати їх не зуміли. А гості перед самою перервою зловили «Динамо» на контратаці, і після пасу Златана Ібрагімовича аргентинський нападаючий ПСЖ Есекьєль Лавессі технічно перекинув воротаря Максима Коваля.

На початку другого тайму неприємності для команди Блохіна продовжилися. Грубо помилився центральний захисник Євген Хачеріді, пас якого назад воротарю перехопив Матуіді і допоміг Лавессі відзначитися вдруге.

Після цього динамівці намагалися виправити становище і знайти таки ключі до воріт французького клубу, але все було безуспішно. Ближче до кінцівки матчу гра у господарів розладналася, і ПСЖ без проблем довів гру до перемоги.

В іншому матчі групи А португальський «Порту» на своєму полі обіграв з рахунком 3:0 загребське «Динамо».

Після п'яти матчів «Порту» набрав 13 очок, ПСЖ - 12 очок, київське «Динамо» заробило 4 пункти, а хорватське «Динамо» - жодного. Таким чином, український клуб достроково посів третє місце в групі, вибуває з Ліги чемпіонів і продовжить виступи в Лізі Європи.

«Динамо» - ПСЖ - 0:2

Голи: Лавессі, 45, 52

«Динамо»: Коваль, Даніло Сілва, Бетао, Хачеріді, Тайво, Велозу, Гармаш (Богданов, 78), Аруна (Мілевський, 67), Гусєв (Ярмоленко, 67), Дуду, Ідейє

ПСЖ: Сірігу, ван дер Віль, Тіаго Сілва, Алекс, Максвелл, Сіссоко (Шантом, 68), Матуіді, Верратті (Арман, 78), Нене (Пасторе, 87), Лавессі, Ібрагімовіч

Попередження: Бетао, Даніло Сілва - Матуіді, Сіссоко, Верратті, Нене. !zn

Букмекери не вірять у перемогу київського «Динамо» над «ПСЖ»