«Динамо» насилу здобуло перемогу над «Волинню»

Київське «Динамо», ціною чималих зусиль і здоров'я свого основного воротаря, набрало три очки у Луцьку.

Київське «Динамо» виграло матч 28-го туру чемпіонату України, обігравши в Луцьку «Волинь» з рахунком 1:0.

Динамівці могли відкрити рахунок в середині першого тайму, але Олександр Алієв з пенальті не зміг переграти воротаря суперника. А на останніх секундах перед перервою єдиний гол в цій зустрічі форвард «Динамо» Андрій Шевченко.

У компенсований час голкіпер київської команди Олександр Шовковський видав блискучий сейв, витягнувши потужний удар головою Душана з-під поперечини. Шовковський, рятуючи свою команду після шикарного удару Майкона у «дев'ятку», невдало приземлився на газон і пошкодив плече. Останні хвилини першого тайму воротар дограв, а ось після перерви був змушений поступитися місцем у воротах Максиму Ковалю. На жаль, поки не відомо, наскільки серйозна травма у Шовковського.

А в кінцівці матчу луцька команда влаштувала киянам справжній штурм воріт, але вони вистояли.

«Волинь» - «Динамо» - 0:1

Гол: Шевченко, 45 +4

«Волинь»: Шеліхов, Сімінін, Шиков, Насонов (Герасим'юк, 64), Леандро, Шарпар (Шумахер, 74), Ізворану, Приндета, Лопес (Павлов, 80), Савіч, Майкон.

«Динамо»: Шовковський (Коваль, 46), Данило Сілва, Бетао, Алмейда, Попов, Вукоєвич, Нінковіч, Алієв (Калитвинцев, 84), Шевченко, Ярмоленко, Ідейє (Корреа, 55)

Попередження: Лопес, Ізворану - Нінковіч, Алмейда, Ярмоленко. !zn

З динамівця Гармаша зняли другу жовту картку, отриману в матчі з «Шахтарем»

Київське «Динамо» оштрафували на 75 тисяч гривень за банер з нацистською символікою