"Динамо" вийшло до фіналу Кубка України

"Динамо" вийшло до фіналу Кубка України Ярмоленко оформив хет-трик © ФК Динамо
Київський клуб розгромив "Миколаїв".

У першому матчі 1/2 фіналу Кубка України "Динамо" на виїзді обіграв "Миколаїв" з рахунком – 4:0.

Матч, як і очікувалося, пройшов з повною перевагою "Динамо". Ще в першому таймі підопічні Реброва не раз могли засмутити команду Першої ліги, проте киянам не вистачало точності в завершальній стадії атак.

Коли, здавалося, що перша половина завершитися нічиєю, своє вагоме слова сказав Ярмоленко – капітан "Динамо" скористався помилкою Чумака і розстріляв порожні ворота.

Варто відзначити, що після перерви "Миколаїв" спробував відігратися, створивши кілька небезпечних моментів, але київський клуб на лінії воріт виручив Рудько.

А вже через кілька хвилин Кадар, чудовим ударом в падінні через себе, вбив інтригу в матчі. Завершив побиття "Миколаєва" Ярмоленко, який ще двічі вразив ворота господарів поля.

"Миколаїв" – "Динамо" – 0:4

Голи: Ярмоленко, 45, 81 (пен), 90, Кадар, 62

"Миколаїв": Чумак, Сартіна, Павлов, Назаренко, Кошелюк, Бессалов, Алексанов, Кулішенко, Куценко (Батюшин, 75), Ковальов, Моріс (Морозов, 88)

"Динамо": Рудько, Кадар, Віда, Очігава, Морозюк, Рибалка, Сидорчук (Буяльський, 64), Антунеш (Кравченко, 69), Ярмоленко, Яремчук, Циганков

Нагадаємо, володарем Кубка України сезону 2015/2016 став донецький "Шахтар". Фінал нинішнього розіграшу відбудеться 17 травня в Харкові.

Другий фіналіст визначиться в поєдинку "Шахтаря" і "Дніпра".