Девіч оформив другий дубль у чемпіонаті Росії

Девіч оформив другий дубль у чемпіонаті Росії Девіч знову забиває за "Рубін" © sports.ru
Сербський нападник з українським паспортом набрав хорошу форму у складі "Рубіна".

Марко Девіч відзначився двома забитими м'ячами за "Рубін" у матчі 16-го туру чемпіонату Росії. Нападник відзначився в кожному з таймів зустрічі з пермським "Амкаром" (2:1).

На 37-й хвилині український футболіст реалізував пенальті, а на 62-й після пасу Оздоєва пішов від підкату захисника і пробив у протихід воротарю. Варто відзначити, що Девіч був близький до хет-трику, але перед перервою не реалізував пенальті.

Зазначимо, що Марко Девіч вже оформляв дубль у двобої проти "Анжі" в 14-му турі, зробивши це за три хвилини.

Також у складі "Амкара" матч провів український захисник Богдан Бутко, який відзначився гольовою передачею на Шаваева.