Держслужба молоді та спорту підтвердила, що спортивне керівництво обкрадало олімпійців

6 вересня 2012 в 14:48
Кошти, які виділялися на підготовку легкоатлетів, не доходили до них. Від виконання службових обов'язків відсторонено ряд керівників штатних збірних команд України, які відповідали за проведення навчально-тренувальних зборів і змагань.
1.jpg
dfact.net

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін заявив, що результати роботи комісії з перевірки фактів правопорушень, скоєних посадовими особами штатних збірних команд України під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з легкої атлетики, підтверджують зловживання з їх боку.

«Підтверджується те, про що говорили спортсмени», - сказав голова Держмолодьспорту.

- Українські олімпійці звинуватили спортивне керівництво в фінансових махінаціях

Як заявив Сафіуллін, кошти, які виділялися на підготовку легкоатлетів, не доходили до них. Він нагадав, що 3 вересня підписав наказ про створення спецкомісії. Згідно з наказом, комісія впродовж 10 днів повинна здійснити перевірку фактів можливих фінансових порушень, вчинених під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з легкої атлетики в 2011-2012 роках, і подати голові служби її результати.

Крім цього, на час проведення перевірки від виконання службових обов'язків відсторонено ряд працівників штатних збірних команд України, які відповідали за проведення навчально-тренувальних зборів і змагань: державний тренер Валерій Александров, головний тренер Олександр Апайчев, старші тренери Павло Бардаков та Костянтин Степанцов, начальник команди Руслан Руссу.

Сафіуллін сказав, що на даний момент перевірка триває, і додав, що офіційний попередній звіт про результати її роботи повинен з'явитися через 10 днів від моменту її створення, тобто 13 вересня.

Раніше Сафіуллін зустрівся з членами олімпійської збірної України з легкої атлетики, які принесли колективний лист-скаргу в Держмолодьспорту і висловили нарікання на можливі фінансові та інші порушення під час проведення навчально-тренувальних зборів і змагань у 2011-2012 роках. За словами голови Держслужби, тоді він ознайомив спортсменів із сумами, які були виділені з бюджету на проведення тренувальних зборів, на спортивний інвентар, на харчування тощо. За його словами, спортсмени були надзвичайно здивовані, оскільки задекларовані витрати абсолютно не відповідають тому, що насправді було зроблено.

Читайте також:

Олімпійську чемпіонку намагалися нагородити квартирою, яку три роки ніхто не хотів купувати (ВІДЕО)


Чиновники пояснили, як олімпійці виявилися на «жебрацькій» базі


Українські спортсмени готуються до Олімпіади без нормального харчування та питної води (відео)

Олімпійські ігри в Лондоні стали гіршими в історії України

Українські олімпійці удостоєні державних нагород

Кабмін нагородить олімпійців, позбавлених медалей через несправедливе суддівство


Українські боксери - найсильніші на Олімпіаді (відео)

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...