Цуренко пробилася до чвертьфіналу турніру в Акапулько

Цуренко пробилася до чвертьфіналу турніру в Акапулько Цуренко здобула другу перемогу © btu.org.ua
Українка здобула другу перемогу поспіль в Мексиці.

Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла в чвертьфінал мексиканського турніру серії WTA International з призовим фондом $ 250,000 в Акапулько.

Суперницею українки була німкеня Юлія Гергес - сусідка в рейтингу (50 і 51 місце відповідно). Поєдинок тривав всього 37 хвилин.

За перший сет Цуренко виграла 17 з 20-ти розіграшів на першому м'ячі, не дозволивши суперниці нічого в своїх геймах. На початку другого Гергес почало турбувати коліно, в результаті чого вона відмовилася від боротьби за рахунку 1:6, 0:2.

Наступною суперницею Цуренко буде представниця Латвії Олена Остапенко.

Нагадаємо, раніше українка Еліна Світоліна покинула турнір у Куала-Лумпурі через травму.