Четверо паралімпійців пробігли 1500 метрів швидше за чемпіона Олімпіади-2016

Четверо паралімпійців пробігли 1500 метрів швидше за чемпіона Олімпіади-2016 Забіг виграв алжирець Бака © rio2016.com
Результат був зафіксований у змаганнях спортсменів з порушенням зору.

Чотири учасники Паралімпіади в Ріо пробігли дистанцію 1500 метрів швидше за чемпіона Олімпіади-2016 Меттью Центровіца.

Американець Центровіц пробіг 1500 метрів у фіналі за 3:50,00. Швидше за чемпіона Олімпіади виявилися спортсмени з забігу у класах T12 (спортсмени, що мають залишок зору до 10%) і Т13 (можуть бачити предмети на відстані не більше шести метрів).

Так, переможець забігу Абделлатіф Бака з Алжиру подолав дистанцію на півтори секунди швидше за Центровіца (3:48,29), встановивши новий світовий рекорд серед паралімпійців. "Срібло" завоював Таміру Демиссе з Ефіопії (3:48,59), бронзову медаль - кенієць Генрі Кирва (3:49,59), а четвертим став Фуад Бака з Алжиру (3:49,59).

Зазначимо, що результат, з яким на Олімпіаді фінішував Центровіц, був на 24 секунди гірше чинного світового рекорду і на 11 секунд гірше результату, який американець показав у першому раунді відбору.

Як зазначає Fox Sport, на дистанції 1500 метрів результати багато в чому залежать від тактики спортсменів. Так, в забігу, який виграв Центровіц, ніхто з атлетів не хотів брати на себе роль лідера аж до останньої третини дістанії, тому загальна швидкість лідируючої групи була відносно низькою.

Нагадаємо, медальний залік Паралімпіади очолює збірна Китаю.