Топ Новини

Через корупцію Блаттер має намір реформувати ФІФА

7 листопада 2011 в 12:46
Президент ФІФА Йозеф Блаттер пообіцяв сприяти антикорупційній кампанії, частково назвавши імена замішаних у корупції чиновників.

Сьогодні Й.Блаттер роз'яснив, яким чином Міжнародна федерація буде виправляти помилки минулого.

У своїй попередній промові він закликав до змін, визнаючи, що в останні місяці було здійснено жахливі помилки. За його словами, у корупційних скандалах замішана третина чиновницького апарату ФІФА.

«Останні 100 днів для ФІФА були найскладнішими за більш ніж 100-річну історію організації», - заявив він.

Відзначимо, що Й.Блаттер також фігурує у списку замішаних у корупції.

Виходом зі сформованої ситуації швейцарець бачить реформацію влади, яка повинна зайняти близько двох років. За цей час винні будуть покарані, а діяльність Міжнародної футбольної організації стане більш прозорою. Що ж до своєї персони, то за собою провини Й.Блаттер не визнає і відкидає будь-які звинувачення.

Нагадаємо, що передвиборна кампанія голови ФІФА ознаменувалася численними корупційними скандалами. Так, екс-глава англійської Футбольної асоціації Девід Трісман звинуватив чотирьох членів виконкому ФІФА у готовності продати свої голоси.

У результаті, претендент на президентське крісло член виконкому ФІФА М. Бін Хаммам був відсторонений від футбольної діяльності за звинуваченням у корупції, як і ще один впливовий чиновник Джек Уорнер, який входив до виконкому 29 років.

У підсумку єдиним кандидатом на посаду голови ФІФА залишився чинний президент організації Зепп Блаттер, який і був переобраний на четвертий термін.

За матеріалами:
Теги Спорт
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...