Британським спортсменам заборонили рукостискання на Олімпіаді

6 березня 2012 в 09:51
Британські медики настійно рекомендували членам Олімпійської збірної не обмінюватися рукостисканнями з колегами та гостями з інших країн під час літньої Олімпіади, оскільки традиційне рукостискання може передувати зараженню інфекційними захворюваннями і зменшити шанси англійської збірної на успішний виступ.
rukopojatie.jpg
gazeta.ru

Членам британської олімпійської команди рекомендовано утримуватися від рукостискань зі своїми колегами з інших країн і високими гостями на лондонській Олімпіаді, яка відбудеться цього літа.

За словами головного лікаря Британської олімпійської асоціації (БОА) Йана Маккеді, підставою для цього стали побоювання медиків з приводу того, що таке традиційне для британців вітання може призвести до яких-небудь інфекційних захворювань і, відповідно, поставити під загрозу надії Сполученого Королівства на успішний виступ на майбутніх Іграх.

Він зазначив, що особиста гігієна спортсменів може стати вирішальним фактором у досягненні успіху на майбутніх Іграх і навпаки, а умови олімпійського села, зазначив він, можуть бути «дуже небезпечними» через інфекції.

Дана рекомендація викликає серйозну заклопотаність в офіційних британських представників, які гадають над тим, як поєднати цю пораду медиків з елементарними нормами ввічливості. На Олімпіаді в Лондоні очікується близько 10 тисяч спортсменів і сотні високих гостей, які, як правило, не втрачають можливості особисто познайомитися з іменитими атлетами. Відповідно до згаданої рекомендації, нікому з них члени британської олімпійської команди - 550 осіб - тепер не можуть подати руки. Британським спортсменам у цьому випадку вкрай складно буде уникнути звинувачень у нечемності і навіть брутальності.

Читайте також:

Співробітник поліції забув у потязі секретне досьє лондонської Олімпіади-2012

Армані одягне збірну Італії на Олімпійських іграх-2012

Українці завоювали 182 ліцензії на Олімпіаду в Лондоні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...