Біатлоністка Бондар принесла Україні "срібло" Універсіади-2017

Біатлоністка Бондар принесла Україні "срібло" Універсіади-2017 Яна Бондар допустила два промахи © biathlon.com.ua
Українка завоювала "срібло" у спринтерській гонці.

Сьогодні, 2 лютого, в Казахстані на Універсіаді-2017 пройшла спринтерська гонка з біатлону, в якій українка Яна Бондар посіла друге місце.

Українська біатлоністка допустила по одному промаху на кожному з двох вогневих рубежів і програла переможниці – Галині Вишневській з Казахстану 22.8 секунди. Бронзову нагороду завоювала росіянка Анастасія Єгорова (+36.7 секунд).

У топ-10 фінішували відразу 4 представниці України. Анастасії Меркушиної до п'єдесталу не вистачило всього однієї позиції, яка з одним промахом на стійці стала четвертою.

Бронзовий призер індивідуальної гонки в Алмати Надія Бєлкіна не закрила дві мішені і стала 6-ю, Юлія Бригинець зуміла відстріляти на нуль і посіла 9-е місце.