Безус забив дебютний м'яч за "Сент-Трюйден"

Безус забив дебютний м'яч за "Сент-Трюйден" Безус відкрив рахунок голам за "Сент-Трюйден" © facebook.com/kstvv
Український півзахисник відзначився в контрольному поєдинку.

Роман Безус забив дебютний гол за свій новий клуб - "Сент-Трюйден". Український півзахисник відзначився у товариській зустрічі проти "Антверпена".

Безус вийшов на поле після перерви і відзначився на 55-й хвилині гри - українець забив головою після подачі від правого краю штрафного. До цього моменту "Сент-Трюйден" вже мінімально вів у рахунку. У підсумку матч завершився перемогою команди Безуса з рахунком 4:1.

Зазначимо, що це не перша результативна дія Безуса в складі "Сент-Трюйдена". Раніше він зробив гольову передачу в матчі проти "Ауд-Хеверле".

Нагадаємо, цього літа Безус перейшов в "Сент-Трюйден" з "Дніпра" на правах вільного агента.