Топ Новини

"Баварія" робить серйозну заявку на півфінал Ліги Чемпіонів

3 квітня 2013 в 08:23

Мюнхенці обіграли "Ювентус" 2:0, не залишивши суперникові жодного шансу на порятунок. Цілком можливо, що півфінальний раунд головного євротурніру пройде за участю німецького клубу.

"Бавария" отмечает забитый гол
"Баварія" зробила великий крок на шляху до півфіналу
Виталий Мирошниченко, lb.ua

Німецька "Баварія" зуміла зробити серйозну заявку на прохід в 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів, обігравши італійський "Ювентус" на своєму полі 2:0. Голи на рахунку Давида Алаби і Томаса Мюллера.

Початок матчу став по-справжньому хвилюючим для гостей: невдалі дії досвідченого Андреа Пірло, який не зовсім впевнено відвів гру від своїх воріт. Перехопив м'яч Бастіан Швайнштайгер, віддав передачу на Алабу і той точно вистрілив - 1:0.

За винятком одного удару по гарячих слідах, "Стара синьйора" практично не загрожувала воротам "Баварії". Більше того, удача була на боці італійців, адже до перерви господарі могли не раз збільшувати рахунок.

У другому таймі розклади на поле не змінилися - "Баварія" володіла ініціативою і незабаром подвоїла свою перевагу: Джанлуїджі Буффон не зафіксував м'яч після дальнього удару, а в його штрафному добре спрацювали Манджукіч і Мюллер - 2:0. Італійці не змогли прийти до тями аж до фінального свистка. Будучи не схожими самі на себе, туринці швидше за все кинуть всі сили на матч реванш.

"Баварія" - "Ювентус" - 2:0 (1:0)

Баварія: Нойер, Лам, Ван Бюйтен, Данте, Алаба, Швайнштайгер, Луїс Густаво, Мюллер, Кроос (Роббен, 16), Рібері (Шачири, 90+3), Манджукич (Гомес, 90)

Ювентус " : Буффон, Барцальї, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер, Відаль, Пірло, Маркізіо, Пелузо (Погба, 75), Матрі (Вучиніч, 65), Квальярелла (Джовінко, 65)

Голи: Алаба, 1, Мюллер, 63

Попередження: Манджукіч, Луїс Густаво - К'єлліні, Відаль, Ліхтштайнер.

Матч-відповідь відбудеться в Турині 10 квітня.

Букмекери змінюють думку: фаворит Ліги Чемпіонів - "Барселона" і "Реал"

Жеребкування Ліги Чемпіонів: два суперпротистояння у чвертьфіналі

За матеріалами: DT.UA