Відео
"Баварія" робить попередження "Барселоні", розгромивши суперника у Кубку Німеччини © uefa.com
Завоювавши чемпіонський титул у Бундеслізі, мюнхенська команда не зупиняється і продовжує перемагати вже у розіграші Кубка.

Незважаючи на дострокове завоювання золотих нагород чемпіонату Бундесліги-2012/13, мюнхенці продовжують свою переможну ходу. При цьому - без шансів для суперника: у півфіналі Кубка Німеччини "Баварія" не залишила каменя на камені від "Вольфсбурга" - 6:1.

Зазначимо, що в попередньому турі Бундесліги клуб з Мюнхена розгромив "Нюрнберг" 4:0.

У першому півфіналі Кубка Німеччини "Баварія" могла перевірити свою готовність перед Лігою Чемпіонів - все-таки у Кубку завдання, на відміну від чемпіонату, поки не вирішені, так і атмосфера у подібних матчах схожа з напруженням боротьби в єврокубкових турнірах. Як "піддослідних примірників" діючі чемпіони використовували клуб з Нижньої Саксонії.

Гості постаралися надійно зіграти в обороні з перших хвилин поєдинку. Спочатку це вдавалося, але перша ж помилка "Вольфсбурга" в центрі поля обернулася для них пропущеним голом. Незважаючи на подальший небезпечний момент біля воріт Нойера, "Баварія" контролювала гру, а на 35-й хвилині відзначився Арьєн Роббен.

Щоправда гості зуміли скоротити розрив у рахунку до перерви. Але такий розклад тривав недовго - Шакірі зменшив запал саксонців - 3:1. З виходом на поле Маріо Гомеса матч набув яскравих фарб: протягом якихось дев'яти хвилин гри нападаючий тричі вразив ворота суперника, довівши рахунок до розгромного - 6:1.

Примітно, що в поєдинку знову не взяв участь український півзахисник Анатолій Тимощук: щоправда це вже давно не новина.

"Баварія" - "Вольфсбург" - 6:1 (2:1)

Голи: Манджукіч, 17, Роббен, 35, Шакірі, 50, Гомес, 80, 83, 86 - Дієго, 45

"Баварія": Нойер, Лам, Данте, ван Бюйтен, Контенто, Мартінес, Швайнштайгер, Шачірі, Роббен (Рафінья, 74), Мюллер (Луїс Густаво, 63), Манджукич (Гомес, 77)

"Вольфсбург": Бенальо, Фагнер (Дост, 62), Мадлунг, Налдо, Родрігес, Полак (Треш, 73), Медойєвич, Хасебе, Вієйрінья, Дієго, Оліч (Хнльмес, 73)

Попередження: Швайнтайгер - Полак, Налдо.

В іншому півфіналі 17 квітня зустрінуться "Штутгарт" і "Фрайбург".

Нагадаємо, що поєдинок 1/2 фіналу Ліги Чемпіонів між "Баварією" та "Барселоною" відбудеться 24 квітня в Мюнхені. !zn

Ажіотаж в Дортумунді: уболівальники "Боруссії" побилися за квитки на "Реал"