"Баварія" - "Порту" 6:1 - відео голів

"Баварія" - "Порту" 6:1 - відео голів "Баварія" не залишила жодного шансу "Порту" © Facebook/FC Bayern
Підопічні Хосепа Гвардіоли без проблем ліквідували дефіцит у два м'ячі та вийшли в півфінал Ліги Чемпіонів.

У матчі Баварія - Порту рамках 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів баварці взяли впевнений реванш 6:1 після 1:3 в Порту. Дублем відзначився Роберт Левандовський, ще по м'ячу на свій рахунок записали Тіагу Алькантара, Джером Боатенг і Томас Мюллер.

В історії Ліги чемпіонів було всього п'ять випадків, коли один з клубів забив не менше п'яти голів у першому таймі. При цьому баварці зробили це в третій раз. Що стосується плей-офф Ліги Чемпіонів, п'ять точних попадань за 45 хвилин сталося вперше.

Жеребкування 1/2 фіналу відбудеться у Ньоні в п'ятницю, 24 квітня. Матчі пройдуть 5-6 і 12-13 травня. Фінал - 6 червня в Берліні.

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу. Матч

"Баварія" (Німеччина) - "Порту" (Португалія) - 6:1 (5:0)

Перший матч - 1:3.

Голи: Тіагу Алькантара, 14 (1:0). Боатенг, 21 (2:0). Левандовський, 27 (3:0). Мюллер, 36 (4:0). Левандовський, 40 (5:0). Мартінес, 73 (5:1). Хабі Алонсо, 88 (6:1).

"Баварія" (Мюнхен): Нойер, Рафінья (Роді, 72), Бадштубер, Боатенг, Бернат, Хабі Алонсо, Тіагу Алькантара (Данте, 90), Лам, Мюллер, Левандовський, Гетце (Вайзер, 86).

"Порту": Фабіану, Мартінс Інді, Майкон, Маркано, Рейес (Рікарду Перейра, 33), Олівер, Касемиру, Еррера, Рікарду Куарежма (Невеш, 46), Мартінес, Брахімі (Эвандру, 67).

Попередження: Еррера, 34. Мартінес, 38. Бадштубер, 42. Рікарду Перейра, 65. Маркано, 71.

Вилучення: Маркано, 87 (друга ж.к., груба гра).

Суддя: Аткінсон (Англія).

21 квітня. Мюнхен. Стадіон "Алльянц-Арені ".

Для "Порту" поразка в Мюнхені стала першою в нинішньому євросезоні. До цього в 11 поєдинках португальці тричі зіграли внічию і 8 разів святкували перемогу.

У ще одному чвертьфіналі між Барселоною і Парі Сен-Жерменом визначився другий півфіналіст Ліги Чемпіонів. Ним прогнозовано стала "Барса".