"Барселона" впевнено обіграла ПСЖ на виїзді в першому матчі чвертьфіналу

Відео
"Барселона" впевнено обіграла ПСЖ на виїзді в першому матчі чвертьфіналу Неймар відкрив рахунок у матчі © Barcelona FC
Мессі і Ко без проблем розібралися з парижанами, які грали без лідерів - Верратті та Ібрагімовича. Каталонців може вже сміливо вітати з виходом в полуфинл.

В гостьовому матчі 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів між Парі Сен-Жермен і Барселона забили чотири голи, а суддя матчу здобула перемогу над "Парі Сен-Жермен" з рахунком 3:1.

На 18-й хвилині нападник "синьо-гранатових" Неймар поклав початок перемозі. Після перерви дубль оформив форвард гостей Луїс Суарес, який відзначився на 67-й і 79-й хвилинах. Остаточний рахунок поєдинку на 82-й хвилині встановив захисник господарів Грегорі ван дер Віл.

Матч-відповідь відбудеться на "Ноу Камп" 21-го квітня.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Перший матч

"ПСЖ" - "Барселона" - 1:3 (0:1)

Голи: Неймар, 18 (0:1). Луїс Суарес, 67 (0:2). Луїс Суарес, 79 (0:3). Ван дер Віл, 82 (1:3).

"ПСЖ": Сірігу, Ван дер Віл, Тіагу Сілва (Давид Луїз, 21), Маркиньюс, Максвелл, Рабьо (Лукас, 65), Кабай, Матюіді, Лавессі, Кавані, Пасторе.

"Барселона": тер Штеген, Монтойя (Адріану, 80), Маскерано, Піке, Жорді Альба, Ракітіч (Матьє, 74), Серхіо Бускетс, Іньєста (Хаві, 53), Мессі, Суарес, Неймар.

Попередження: Піку, 32. Кабай, 37. Мессі, 54.

Суддя: Клаттенбург (Англія).

15 квітня. Париж. Стадіон "Парк де Пренс".

Зустріч у Парижі стала для третьої команд в нинішньому сезоні: раніше каталонці і парижани грали на стадії групового турніру, обмінявшись домашнии перемогами. Додамо, що ПСЖ грав без двох основних гравців Марко Верратті та Златана Ібрагімовича, що отримали бани та були вимушені пропустити гру.

Ще один матч 15 квітня - Порту - Баварія - завершився впевненою перемогою португальців 3:1. "Синьо-білі" нанесли баварцям другу в сезоні поразку.