"Арсенал", "Вольфсбург" і ПСЖ виграли Суперкубки своїх країн

"Арсенал", "Вольфсбург" і ПСЖ виграли Суперкубки своїх країн "Арсенал" мінімально обіграв "Челсі" © twitter.com/arsenal
У трьох з п'яти топ-ліг Європи відбулися перші матчі сезону.

Сьогодні, 2 серпня, "Арсенал" та "Челсі" розіграли Суперкубок Англії, а вчора ввечері визначилися володарі аналогічного трофею в Німеччині та Франції.

У протистоянні двох лондонських клубів все вирішив єдиний гол Окслейд-Чемберлейна, забитий у першому таймі. "Арсенал" втримав здобуту перевагу і виграв свій чотирнадцятий Суперкубок Англії. У минулому сезоні цей трофей також дістався підопічним Арсена Венгера.

Відзначимо, що в складі "Арсеналу" дебютував зірковий воротар Петр Чех, а у "Челсі" після перерви на полі з'явився Радамель Фалькао. Правда, засмутити Чеха йому так і не вдалося.

"Арсенал" - "Челсі" - 1:0
Гол: Окслейд-Чемберлен, 24

"Баварія" вже традиційно для себе в матчі за Суперкубок програла. При Гвардіолі мюнхенці поступилися в третьому поєдинку за цей трофей з трьох.

Чемпіон Німеччини відкрив рахунок в поєдинку проти "Вольфсбурга" на початку другого тайму, однак під кінець матчу пропустив. А в серії післяматчевих пенальті більш вдалим виявився "Вольфсбург". Єдиний промах здійснив Хабі Алонсо.

Зазначимо, що екс-гравець "Шахтаря" Дуглас Коста вийшов у старті "Баварії", провів на полі весь матч, взяв участь у гольовій атаці своєї команди і реалізував одинадцятиметровий удар.

Баварія - Вольфсбург - 1:1 (по пенальті 4:5)
Голи: Роббен, 49 - Бендтнер, 89

У Франції ПСЖ виграв свій п'ятий Суперкубок в історії і третій поспіль. У поєдинку за трофей парижани без проблем обіграли "Ліон" - 2:0.

ПСЖ - "Ліон" - 2:0
Голи: Орье, 11, Кавані, 17

Нагадаємо, що 11 серпня відбудеться поєдинок за Суперкубок УЄФА, в якому "Барселона" зустрінеться з "Севільєю".