Аргентина розгромила Парагвай і вийшла у фінал Кубку Америки

Аргентина розгромила Парагвай і вийшла у фінал Кубку Америки Аргентина у фіналі
Головний південноамериканський турнір отримав другого фіналіста.

Підопічні Херардо Мартіно у другому півфіналі без проблем розібралися з Парагваєм.

Вже за підсумками першого тайму рахунок був 2:1 на користь аргентинців. До перерви парагвайці через травми втратили Дерліса Гонсалеса і Санта Круса. На старті другої половини гри поховав інтригу Ді Марія. Футболіст МЮ спершу замкнув пас Пасторе, після чого зіграв на добиванні, оформивши дубль. У аргентинців було достатньо можливостей, щоб збільшити рахунок, а в кінці матчу команда Мартіно довела справу до повного розгрому. Агуеро забив після навісу, а Ігуаїн - першим дотиком після виходу на заміну.

Аргентина – Парагвай 6:1
Голи: Рохо, 15, Пасторе, 27, ді Марія, 47, 53, Агуеро, 80, Ігуаїн, 83 – Баррьос, 43

Зазначимо, що фінальний матч Кубка Америки відбудеться 4 липня. Суперником Аргентини буде збірна Чилі.