Топ Новини

14 робітників загинуло в Україні на об'єктах Євро-2012 за час підготовки до чемпіонату

27 березня 2012 в 15:14
Не всі сім'ї 14 загиблих українських робітників отримали грошову компенсацію, як це передбачено законодавством.

В Україні та Польщі на будівництві об'єктів до футбольного Євро-2012 загинуло 18 людей, 14 з них - в Україні. Такі дані оприлюднили голова профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василь Андрєєв, віце-президент Польської профспілки працівників будівництва Budowlani Іренеуш Гожджолко і секретар Інтернаціоналу працівників будівництва і деревообробників Тос Аньонуево.

"На жаль, ми не можемо дати підготовці до Євро-2012 позитивну оцінку. 14 втрачених життів на об'єктах будівництва в Україні - дуже велика цифра. У Польщі на таких об'єктах загинуло 4 людини", - сказав Андреєв.

За його словами, не всі сім'ї загиблих робітників отримали грошову компенсацію, як це передбачено законодавством. "На будівництві в Києві, зокрема, загинуло вісім осіб. А компенсації отримали лише чотири сім'ї загиблих працівників", - підкреслив Андреєв.

У свою чергу віце-президент Польської профспілки працівників будівництва Budowlani поінформував, що в Польщі всі грошові зобов'язання були виконані: "Рідні трьох загиблих у Варшаві та одного робітника, який загинув на будівництві у Вроцлаві, отримали всі страхові та інші фінансові компенсації в повному обсязі".

За словами Гожджолко, основними причинами нещасних випадків на будівництві стали несправна техніка і збіг обставин.

Підводячи підсумки, секретар Інтернаціоналу працівників будівництва і деревообробників Тос Аньонуево констатував, що Україна, хоча і змогла вчасно побудувати необхідну спортивну інфраструктуру та інші об'єкти, зазнала відчутних людські втрати в ході підготовки до Євро-2012.

"У Південній Африці під час підготовки до чемпіонату світу-2010 загинуло 2 людини. У Бразилії підготовка до першості світу-2014 триває вже більше двох років, але жодного загиблого немає. Ось сумна реальність досягнень України в підготовці до футбольної першості Старого світу", - сказав Аньонуево.

Нагадаємо, як заявив 22 березня прем'єр-міністр України Микола Азаров, Україна і Польща готові до проведення Євро-2012.

На будівництво інфраструктури чемпіонату, за словами президента Віктора Януковича, Україна витратила 35 млрд грн.

Читайте також:

Азаров: Україна і Польща готові до Євро-2012

Янукович визнав, що Євро-2012 не окупиться для України

Правопорядок на фінальних матчах Євро-2012 будуть забезпечувати до 7 тисяч міліціонерів

В УЄФА назвали головні біди Євро-2012: дорогі готелі в Україні і польські дороги

Європейські збірні відмовилися базуватися в Україні через високі ціни в готелях

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...