Звинувачення зі Стросс-Кана можуть зняти в будь-який момент

14 липня 2011 в 07:35
Прокуратурі Нью-Йорка не вдалося знайти переконливі докази провини колишнього глави МВФ Домініка Стросс-Кана, тому звинувачення в сексуальному насильстві може бути знято в будь-який момент, припустив його адвокат Вільям Тейлор.

У бесіді з кореспондентом газети «Фігаро» та іншими французькими журналістами він запевнив, що не виявлено жодних доказів того, що сексуальний зв'язок між його клієнтом і покоївкою нью-йоркського готелю Нафіссату Діалло був насильницьким. Адвокат пояснив, що прийшов до такого висновку, вивчивши представлену суду доповідь медиків. «Попросіть, щоб вам передали цю доповідь. Ви маєте повне право зробити це», - закликав В.Тейлор журналістів.

Таким чином, адвокат Д.Стросс-Кана вступив у полеміку з адвокатом Н.Діалло, який у минулому запевняв, що лікарі виявили численні докази того, що сексуальний зв'язок мав насильницький характер.

В.Тейлор заявив, що не знає, чи погодиться прокуратура, не чекаючи суду, зняти всі звинувачення з Д.Стросс-Кана. «Я нічого не знаю про це, але сподіваюся, що вони це зроблять», - пояснив він. За словами адвоката, повідомлення про те, що звинувачення знімаються, може надійти «у будь-який момент».

Окрім того, він вкотре підкреслив, що Д.Стросс-Кан не має наміру визнавати себе винним за жодним з пунктів звинувачення.

Раніше повідомлялося, що чергове засідання суду у справі Д.Стросс-Кана перенесено з 18 липня на 1 серпня. Під час першого засідання колишній директор-розпорядник МВФ заявив, що не визнає себе винним.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...