Звільненням українців у Лівії займуться європейські депутати

17 лютого 2012 в 08:26
Ніна Карпачова провела перемовини з представниками двох найбільших фракцій Європарламенту про необхідність об'єднати зусилля України та ЄС у захисті прав 28 наших громадян, які перебувають під арештом у Лівії.
europarlament_-5.jpg
European Parliament/Pietro Naj-Oleari, flickr.com

Питання звільнення 28 українських громадян, які досі знаходяться у Лівії під домашнім арештом, взяли під особистий контроль депутати Європарламенту Ельмар Брок (Європейська народна партія) і Лібор Ручtек (Прогресивний альянс соціалістів і демократів). Про це повідомила прес-служба уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Ніни Карпачової.

Згідно з повідомленням, Карпачова провела перемовини з представниками двох найбільших фракцій Європарламенту - Європейської народної партії та Прогресивного альянсу соціалістів і демократів. Під час зустрічі вона акцентувала увагу на необхідності об'єднати зусилля України та ЄС у справі захисту прав 28 громадян України і понад 100 громадян із шести країн-членів ЄС, які також утримуються на території Лівії.

Окрім того, Барбара Лохбіллер з фракції Зелених Європейського вільного альянсу запевнила Карпачову, що під час її особистого візиту до Лівії, який планується найближчим часом, вона також буде наполягати на звільненні українських громадян.

На думку Карпачової, слід звернутися до Перехідного уряду Лівії з проханням знайти можливість застосувати амністію до всіх іноземних полонених.

Читайте також:

МЗС: Українців у Лівії під арештом тримають неконтрольовані повстанці

Українців у Лівії не відпускають через те, що в'їхали до країни під час конфлікту

Карпачовій готують заміну

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...