ЗМІ: Герега поки що відмовилася ділитися «Епіцентром»

4 листопада 2011 в 11:47
Діюча в Україні «група бізнесменів» пропонувала «Епіцентру» допомогу у вирішенні проблем з правоохоронцями в обмін на частку в бізнесі. Про це у ЗМІ заявило джерело, близьке до «Епіцентру».

«Зараз існує кілька «бригад» впливових бізнесменів, за якими стоять впливові депутати. Вони спочатку за допомогою правоохоронців створюють бізнесу проблеми, а потім посилають посередників, які за частку в бізнесі пропонують вирішити проблему. Такі посередники в гості до «Епіцентру» вже приходили. Але поки Герега від них відмовилася. Далі вже може проявитися і найголовніша людина, від чиїх послуг буде відмовитися не так-то просто», - розповіло джерело, близьке до «Епіцентру», газеті «Сегодня».

В самому магазині на цю тему розмовляти відмовляються. А Галина Герега каже, що до бізнесу вже не має ніякого відношення.

Проблеми тим часом у мережі «Епіцентр» тривають. Як повідомило джерело, хоча магазини і продовжують працювати, але надходження товару в них практично зупинено. Правоохоронці продовжують перевірку документів.

Нагадаємо, 7 вересня, за допомогою співробітників «Беркута», було проведено обшук в головному офісі мережі «Епіцентр». Як стало відомо пізніше за непідтвердженою інформацією з СБУ, компанію підозрюють у контрабанді будівельних матеріалів. Г.Герега є співвласником мережі будівельних супермаркетів «Епіцентр».

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...