Топ Новини

Журналісти поїдуть у Межигір'я, щоб «проконтролювати рішення суду»

5 червня 2011 в 12:37
Рух «Стоп Цензурі!» закликає представників ЗМІ приїхати в понеділок в Межигір'ї, щоб «проконтролювати виконання рішення суду».

В оприлюдненій у неділю, 5 червня, заяві «Стоп Цензурі!» називає «абсурдним і неправовим» рішення Київського окружного адміністративного суду від 4 червня щодо заборони проведення мирних зібрань у резиденції президента Межигір'я.

«Право на мирні зібрання гарантоване Конституцією України, і не може обмежуватися. Заборона мирного зібрання журналістів під прикриттям захисту права президента на відпочинок у позаробочий час є комічною і позбавленою здорового глузду», - вважають журналісти.
 
«Ми змушені відмовитись від організації мирного зібрання, і одночасно закликаємо наших колег - представників українських медіа - 6 червня о 8:00 прийти і проконтролювати виконання рішення суду на місці», - йдеться в заяві.
 
«Стоп Цензурі!» нагадує, що відповідно до нової редакції закону «Про інформацію», гарантії для роботи журналістів поширюються на будь-кого, хто може документально підтвердити цю професію.
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...