Топ Новини

Журналісти Бі-бі-сі оголосили страйк на знак протесту проти звільнень

15 липня 2011 в 08:36
Журналісти Бі-бі-сі, ​​які є членами Національної профспілки журналістів, почали 24-годинний страйк на знак протесту проти примусових звільнень.
smi_DSC9829_znua.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Національна профспілка журналістів (NUJ) у червні проголосувала за проведення страйку у зв'язку з тим, що деяким працівникам Всесвітньої служби Бі-бі-сі загрожує звільнення у зв'язку зі скороченням витрат. Очікується, що деяких співробітників Всесвітньої служби та відділу моніторингу буде звільнено цього літа.

Згідно із заявою профспілки, акція може порушити звичне мовлення Бі-бі-сі. У зв'язку зі страйком радіо- і телемовлення на Великобританію йде за скороченим графіком.

Генеральний секретар профспілки Мішель Стеністріт заявила, що NUJ виступив з низкою пропозицій щодо скорочення видатків за іншими статтями з метою уникнути звільнень. Зокрема, за її словами, є достатня кількість співробітників, які б хотіли залишити корпорацію добровільно, у зв'язку з чим примусових звільнень можна було б уникнути.

М.Стеністріт зазначила, що керівництво корпорації «зберегло і створило нові місця на рівні менеджменту, але журналістів звільняють».

Корпорація у свою чергу заявила, що розчарована рішенням профспілки: «Страйк не змінює факту, що Бі-бі-сі належить провести деяку кількість звільнень у зв'язку зі значними скороченнями урядових грантів для Всесвітньої служби та відділу моніторингу Бі-бі-сі».

Наступний 24-годинний страйк Національної профспілки журналістів заплановано на 29 липня.

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...