Топ Новини

Жертви сексуального насильства подали до суду на Папу Римського

13 вересня 2011 в 17:52
Жертви сексуального насильства подали позов до Міжнародного кримінального суду на Папу Римського Бенедикта XVI і ще трьох високопоставлених представників католицького духовенства за злочини проти людяності. Про це повідомляє у вівторок агентство Reuters.
papa_rimsky.jpg
noows.de

Група "тих, хто пережив насильство з боку священиків" (Survivors Network of those Abused by Priests) і група із захисту прав людини "Центр захисту конституційних прав" (Center for Constitutional Rights) заявили, що серед представників католицької церкви нерідко приховується інформація про злочини і згвалтування, жертвами яких стають діти.

Згідно з Римським статутом, прийнятим 1 липня 2002 року, під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду підпадають геноцид, злочини проти людяності й військові злочину. Суд бере справу в своє провадження лише тоді, коли будь-яка держава не хоче або не може судити особу, підозрювану в серйозних порушеннях міжнародного гуманітарного права.

Міжнародний кримінальний суд може здійснювати свої функції та повноваження на території будь-якої держави, що ратифікувала Римський статут, і за спеціальною угодою.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...