Завдяки системам сканування в Британії упіймали 10 тисяч злочинців

31 жовтня 2011 в 20:02
Більше 10 тисяч злочинців, серед яких гвалтівники і вбивці, затримано у Великобританії за останні шість років після впровадження систем сканування інформації про пасажирів.
"Завдяки тому, що ми перевіряємо пасажирів в аеропортах і на вокзалах, правоохоронним органам вдається затриматися тих, хто намагається уникнути правосуддя", - каже міністр у справах мігрантів Деміан Грін.
 
Він також похвалив митні служби країни і поліцію, яким вдалося вибудувати систему сканування таким чином, що вона покриває 55% усіх пасажирів, що прямують до Британії або з неї.
 
Тільки за дев'ять місяців нинішнього року було проскановано більше 125 млн пасажирів, у результаті чого було заарештовано 2,7 тис. осіб. Наприклад, нещодавно, завдяки запровадженій системі, вдалося затримати людину, яка перебуває в розшуку 14 років.
 
"Очевидно, що чим більше напрямків ми зможемо покрити новими системами, тим більше буде арештів", - вважає високопоставлений офіцер британської поліції Джон Донлон.
 
Системи сканування з метою виявлення інформації про пасажирів почали впроваджуватися в королівстві з 2005 року. Завдяки цьому заходу, вдалося затримати 11 вбивць, 22 гвалтівники і 126 наркодилерів.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...