Топ Новини

Завдяки новій будівлі консульство Польщі у Львові працюватиме ефективніше (фото)

17 травня 2011 в 07:00
У Львові відбулося урочисте відкриття нової споруди Генерального консульства Республіки Польща.

У заході взяли участь генеральний консул Республіки Польща у Львові Гжегож Опаліньскі, міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко та міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорські, передає кореспондент ZN.UA.

Польське консульство у Львові вирізняється тим, що є найбільшою подібною польською державною установою у світі. Досі воно містилося у кількох спорудах, розкиданих по усьому місту, що не сприяло ефективній роботі.

Тим часом щоденно за отриманням віз до консульства звертається близько 2 тис. осіб. Загалом, за словами Г.Опалінські, тут їх видають близько 300 тис. на рік. Тепер консульство матиме загалом 30 вікон для обслуговування громадян з візових питань – 7 у старій будівлі і 23 у новій.

Будівництво нового сучасного будинку генерального консульства Республіки Польща у Львові по вул. Івана Франка почали у липні 2007 року. Ескізний проект 2-3-поверхової споруди площею 4 тис. кв. м. виконано за участю польської сторони. Автором ідеї будівлі та розробником проектно-кошторисної документації став Державний інститут проектування міст «Містопроект», який виграв конкурс. У плані будинок має складну форму з двох об’ємів. Оздоблення фасаду будівлі виконано зі світлого та сірого граніту. 

У новій споруді вже працюють понад сто співробітників та 30 дипломатів. Зосередження їх в одному місці, як зазначає Г.Опалінські, дещо збільшить ефективність діяльності генерального консульства Польщі у Львові.

Згідно із угодою між українським Кабінетом міністрів і Єврокомісією, консульство має видавати візу у термін до десяти днів. Донині цей термін складав біля трьох тижнів. 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...