Топ Новини

Заступник Табачника у своєму підручнику для ВНЗ відсилає до авторитетів Каддафі і бін Ладена

16 травня 2011 в 12:34
Заступник міністра освіти Євген Суліма у своєму підручнику для вищих навчальних азкладів "Глобалістика" цитує терориста номер один Усаму бін Ладена і лівійського диктатора Муамара Каддафі.

Зокрема, заступник Табачника вважає авторитетною думку лівійського диктатора про причини виникнення тероризму: «М.Каддафі справедливо зауважує, що світова політика, яка тримається на лицемірстві і подвійних стандартах, є сприятливою умовою для виникнення терористичної боротьби».

В іншому місці підручника, затвердженого Міністерством науки та освіти України, його автори посилаються на "компетентну" думку Усами бін Ладена з питання ідеологічних засад американської цивілізації: «Насправді варто звернути увагу на деякий «поправочний коефіцієнт», що вніс у концепцію зіткнення цивілізацій Усама Бен Ладен, який сказав, що американська цивілізація веде війну з ісламом, не є у повному розумінні слова християнською цивілізацією, а є цивілізацією іудаїзму, що прикрився розірваними і вже старими християнськими одежами».

Підручник "Глобалістика" написаний заступником міністра науки та освіти України Є.Сулімою у співавторстві з М.Шепелєвим і призначений студентам, які навчаються за напрямами підготовки "Міжнародні відносини", "Політологія". Підручник затверджено у 2010 році Міністерством освіти і науки України. Згідно з анотацією, він "розкриває природу і тенденції розвитку сучасної світової системи, процесу глобалізації".

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...