Топ Новини

Зарплати як і раніше хвилюють українців більше, ніж демократія

3 серпня 2012 в 12:19
На перші місця серед найбільш актуальних для людей тем вийшли подолання безробіття, подолання кризи в економіці, економічне зростання, підвищення загального рівня зарплат, пенсій, стипендій.
dengi_grivna_DSC3930_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

У списку актуальних тем, які найбільше хвилюють українців, економічні проблеми залишаються на першому місці. Розвитком демократії в суспільстві, забезпеченням прав і свобод людини стурбовані трохи більше 10% громадян.

Такі дані ZN.UA надав директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко з посиланням на результати досліджень Центру.

На перші місця серед «гарячих тем» вийшли подолання безробіття (за це висловилися 59,3% опитаних), подолання кризи в економіці, економічне зростання (51,8%), підвищення загального рівня зарплат, пенсій, стипендій (51,5%), зниження цін (43,3%), соціальний захист незаможних (40,5%), поліпшення медичного обслуговування (40%) та боротьба з корупцією (39%).

А ось за припинення політичних репресій, свободу для лідерів опозиції висловилися лише 18,6% респондентів, за реформу правоохоронної системи, за справедливе правосуддя —18,6% респондентів, за розвиток демократії в суспільстві, можливість для людей впливати на владу — всього 13,2%. Забезпечення прав та свобод людини — свободи слова, мітингів — вважають актуальним лише 10,2% опитаних.

«Як і останніми роками, найважливішими для людей продовжують бути економічні проблеми, також серед найголовніших — боротьба з корупцією та медичне забезпечення. Це три блоки проблем, які вже тривалий час тією або іншою мірою є найважливішими для українців», - прокоментував цифри Биченко.

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Ірини Кириченко «Ми в шоці або «в шоколаді»?

Читайте також:

Лише кожен восьмий українець вірить, що нова Конституція поліпшить ситуацію в країні

Українці виступають проти вільного володіння зброєю, але за смертну кару

Українці назвали найбільшими проблемами країни безробіття і корупцію

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...