Забудовники запевняють, що знесені будівлі поблизу Андріївського узвозу не представляють історичної цінності

10 квітня 2012 в 15:42
Забудовники підкреслили, що всі роботи ведуться згідно з отриманими дозволами і наразі виконуються демонтажні роботи. Знесені будівлі, за їхніми словами, були побудовані в 1978 році і не мають історичної цінності.
580891_3418478313393_1613208631_2714573_2014666277_n.jpg
Sash Karpin - facebook.com

Знесені будівлі колишньої швейної фабрики "Юність" по вул. Фролівській у Києві, серед іншого фасадна будівля з боку Андріївського узвозу, були побудовані в 1978 році і не представляють історичної цінності, заявляють у ТОВ "ЕСТА Холдинг", що виступає керівною компанією групи "ЕСТА", створеною СКМ (Донецьк) для реалізації проектів у сфері нерухомості.

"З боку Андріївського узвозу знесено одну фасадну будівлю з фактичною адресою вул. Фролівська, 9-11. Усі знесені будівлі колишньої фабрики "Юність", серед іншого фасадна з боку Андріївського узвозу, побудовані в 1978 році і, незважаючи на стилізацію під історичну будівлю, не є історичною цінністю", - повідомили в прес-службі холдингу.

У прес-службі заявляють, що всі роботи ведуться згідно з отриманими дозволами і наразі виконуються демонтажні роботи.

"На ділянці, з боку вул.Боричів тік і вул. Фролівська, дійсно розміщені будівлі, які є пам'ятками історії та архітектури, їх демонтаж у рамках реалізації проекту не планується. Наголошуємо, що будівля 10А, про знесення якої заявили деякі ЗМІ, ніяк не пов'язана з компанією "ЕСТА Холдинг", і, за нашою інформацією, не пошкоджена", - відзначають у прес-службі.

На Андріївському узвозі знесли три історичні будівлі


Раніше ТОВ "ЕСТА Холдинг" повідомляло про те, що розпочало демонтаж частини будівель колишньої швейної фабрики "Юність" у Києві по вул. Фролівська, що не представляють історичної цінності і знаходяться в аварійному стані, на місці яких буде зведено комплекс "Андріївський". При цьому частина будівлі, що виходить на Андріївський узвіз, не перевищить чотирьох поверхів.

Директор компанії "ЕСТА Холдинг" Микола Нестеренко повідомляв, що логістика комплексу розрахована з мінімальним і виключно пішохідним навантаженням на Андріївський узвіз, тоді як транспортний потік по вул.Фролівська буде максимально збалансованим.

Згідно з проектом, у частині комплексу "Андріївський", що примикає до Андріївського узвозу, буде створена територія громадського призначення, а також галерея, де на благодійній основі зможуть виставляти роботи художники, виступати творчі колективи, стане можливим проведення публічних лекцій та експозицій.

Введення комплексу "Андріївський" загальною площею 70 тис. кв. м, при сприятливій ринковій ситуації, заплановане на кінець 2014 року - початок 2015 року. Інвестиції в проект перевищать 150 млн дол.

Читайте також:

На Андріївському узвозі знесли три історичні будівлі

Андріївський узвіз під загрозою повного знищення

Контрактову площу перетворять на потворний комікс

Попов планує нове будівництво в буферній зоні Софії Київської

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...