За Казані на Курбан-байрам пронісся «кортеж« Аль-Каїди»

26 жовтня 2012 в 15:09
У день свята Курбан-байрам по Казані роз'їжджали автоколони з чорними прапорами, на яких арабською в'яззю було написано «Немає Бога, крім Аллаха, і Мухаммед - його посланник».
muslimz.jpg
kavkazcenter.com

У Росії затримано більше десяти автомобілістів, які вирішили відсвяткувати в Казані мусульманське свято Курбан-байрам автопробігом з прапорами «Аль-Каїди». Поліцейські затримали водіїв, щоб з'ясувати мету акції, деяких з них вже відпустили з ділянок.

Як повідомили казанські правоохоронці, такі машини були зупинені в декількох місцях. ЗМІ опублікували в Twitter фотографію однієї з таких автоколон: на знімку видно як мінімум чотири автомобілі з чорними прапорами, на якій арабською в'яззю написано «Немає Бога, крім Аллаха, і Мухаммед - його посланник».

За порядком у Курбан-байрам, який у Казані почали відзначати ще 25 жовтня, стежили більше двох тисяч поліцейських і більше 800 пожежників. Святкові богослужіння проходили в декількох тисячах мечетей, всі майданчики були перевірені кінологами за кілька годин до заходів, а на входах поставили металошукачі. У результаті свято обійшлося без пригод.

- Курбан-Байрам в Москві: тисячі мусульман паралізували центр міста, влаштувавши масову молитву прямо на вулицях (ВІДЕО)

Як повідомлялося, цього року масове святкування Курбан-байраму проходить і в Москві. Сотні тисяч мусульман вийшли на вулиці російської столиці, фактично паралізувавши рух у центрі міста. Тільки за офіційними даними в заходах, пов'язаних з відзначенням Курбан-байраму, в Москві взяли участь близько 150 тисяч людей, реальні цифри можуть бути набагато більшими.

kavkazcenter.com

У п'ятницю, 26 жовтня, мусульмани починають відзначати найбільше ісламське свято - Курбан-байрам. Курбан-байрам для мусульман всього світу починається вранці 10 дня місяця Зуль-хіджа за мусульманським місячним календарем і триває три дні.

Цього дня мусульмани приносять у жертву тварин - корів, овець і кіз - на згадку про жертвопринесення Ібрагіма (бібл. Авраама). Згадка про цю подію є в Біблії і в Корані.

Сенс обряду жертвопринесення передусім духовний. Кожен мусульманин на чесно зароблені гроші повинен принести жертву й поділитися з бідними й незаможними, пригостити святковою їжею своїх гостей. Це акт щедрості й пожертвування з надією на Боже прощення.

Читайте також:

У Франції журнал c карикатурами на пророка Мухаммеда побив рекорди продажів: його перевидадуть


Іранські богослови передрікають крах християнства за Євангелією від Варнави

У Канаді з'явився посібник для мусульман: чоловік повинен керувати дружиною, «б'ючи її палицею»

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...