Топ Новини

За держзамовленням до медуніверситету Богомольця у 2011-му вступило менше 20% киян

8 грудня 2011 в 10:06
Вступна кампанія-2011 до Національного медичного університету ім.О.Богомольця пройшла успішно: до приймальної комісії на 755 планових місць було подано 7551 заяву. Це навіть більше, ніж було торік (6783 заяви).
Studenti_dumat_ucheba.jpg
portal.uni-koeln.de

Про це в інтерв’ю ZN.UA повідомив ректор НМУ імені О.Богомольця, віце-президент НАМН України, академік НАМНУ, професор Віталій Москаленко.

Відповідаючи на запитання, чи вдалося в цьому році відібрали таких абітурієнтів, які справді будуть вчитися, ректор розповів: «Знаєте, колективний портрет першокурсника свідчить про те, що до нас прийшли навчатися здібні, освічені, наполегливі юнаки та дівчата. Серед них 190 переможців міжнародних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів з профільних дисциплін. Стали студентами і 280 абітурієнтів, які були нагороджені золотими і срібними медалями за успіхи в навчанні в школі, або мають дипломи з відзнакою медичних коледжів. Приємно відзначити, що серед першокурсників і 39 вихованців Українського медичного ліцею нашого університету».

На переконання В.Москаленка, студенти медуніверситету вчитимуться старанно: «Адже їхній вибір — усвідомлений. І підготовка відмінна, про що свідчить хоча б такий факт: понад 200 юнаків і дівчат, які стали першокурсниками, під час ЗНО набрали від 195 до 200 балів з кожного предмета. Як правило, такі студенти успішно засвоюють складну навчальну програму, старанно відпрацьовують практичні заняття. Ювілейний рік приніс університету чимало перемог на всеукраїнських олімпіадах — 26 наших студентів стали справжніми національними чемпіонами. Така кількість перемог — ще один рекорд НМУ».

В.Москаленко також зазначив, що нині кардинально змінилася тенденці, яка спостерігалася раніше, коли Київський медичний інститут був майже недоступним для абітурієнтів з глибинки, бо передусім приймали столичних абітурієнтів.

«Тенденція кардинально змінилася. До приймальної комісії всього було подано 11800 заяв від абітурієнтів, які представляють усі 25 областей нашої країни. Серед тих, хто подав заяви, щоб навчатися за держзамовленням, киян було менше 20%, а сільських мешканців майже удвічі більше. До нас вже давно приїжджають навчатися випускники шкіл з тих областей, де є медичні університети та академії. Ми сприймаємо це як свідчення найвищого авторитету НМУ», - розповів ректор.

Детальніше читайте у свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв’ю Ольги Скрипник з Віталієм Москаленком.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...