Топ Новини

З початку року кількість туристів у світі збільшилася майже на 6%

13 травня 2012 в 14:48
На даний момент Східна Європа є одним з найбільш перспективних ринків для світового туризму.

Кількість міжнародних прибуттів у світі за перші два місяці 2012 року склала 131 млн. людей, що на 5,7% перевищує той же показник минулого року, говориться в повідомленні Всесвітньої туристської організації (UNWTO).

За даними організації, в Європі цей показник збільшився в січні-лютому на 5%. У країнах північної і західної Європи туристів стало більше на 6%, у країнах центральної та східної Європи - на 8%.

За словами генерального секретаря UNWTO Талеба Ріфаї, на даний момент Східна Європа є одним з найбільш перспективних ринків для світового туризму.

Євро-2012 збільшить потік туристів в Україну на 30-40%

Як йдеться в матеріалах UNWTO, в країнах Близького Сходу число міжнародних прибуттів знизилося на 1%. Втім, в цьому регіоні є й винятки - Єгипет у першому кварталі 2012 року продемонстрував зростання 32%, що говорить про поступове відновлення напряму.

Південна і Південно-Східна Азія показали збільшення на 10%, Азіатсько-Тихоокеанські країни - на 7%. Відновлюватися почала і Японія - кількість міжнародних прибуттів у цю країну в першому кварталі зросла на 10%. У країнах Південної Америки міжнародних прибуттів стало більше на 8%, в країнах Центральної Америки - на 7%.

Африканський континент показав зростання числа прибуттів на 7%. Найбільш динамічним в Африці виявилося таке популярний у туристів напрям, як Туніс (+53% у першому кварталі).

В UNWTO очікують, що в 2012 році число міжнародних прибуттів, незважаючи на економічну нестабільність у світі, зросте на 3-4%, в порівнянні з 2011 роком.

Читайте також:

Азаров порадив українцям брати з нього приклад і відпочивати на вітчизняних курортах

Внутрішній туризм в Україні зріс на 7-10%

Туристи назвали краще в світі місто 2012

Складено рейтинг Топ-100 кращих готелів в Україну

Після скасування візового режиму України з Ізраїлем потік туристів виріс у 2,5 рази

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...