Топ Новини

З Лук'янівського СІЗО втік ув'язнений, який «не несе небезпеки для суспільства»

3 травня 2012 в 11:02
З Лук'янівського СІЗО втік ув'язнений, який відбував покарання у господарській службі установи і мав право пересуватися вночі по території СІЗО. За словами правоохоронців, втікач не несе великої небезпеки для суспільства.

Помічник голови Державної пенітенціарної служби України Ігор Андрушко підтвердив, що при ранковій перевірці в Київському СІЗО № 13 було виявлено відсутність одного із засуджених, який відбував покарання у господарській службі при слідчому ізоляторі.

«В цю обслугу відбираються і зараховуються засуджені, які здійснили не тяжкі злочини і засуджені вперше», - повідомив він.

За словами Андрушка, втікачем є громадянин 1979 року народження, в 2010 році був засуджений на 3 роки за крадіжку з відтермінуванням вироку на 2 роки. «Але він не приходив відмічатися у кримінально-виконавчу інспекцію, і судом було прийнято рішення, щоб він за це порушення відбував покарання у пенітенціарній установі», - сказав Андрушко.

Помічник голови пенітенціарної служби також зазначив, що цей чоловік мав право пересуватися вночі по території СІЗО.

Андрушко висловився за те, щоб ЗМІ не перебільшували резонансність даної події. Він підкреслив, що в даний час правоохоронні органи вживають усіх необхідних заходів для встановлення місцезнаходження втікача і повернення його у місце відбування покарання.

«Я думаю, що ми швидко його знайдемо, він не закоренілий злочинець. Я допускаю, що це у нього був просто якийсь порив. Судячи з характеристик і особової справи, ця людина не несе великої небезпеки для суспільства», - сказав Андрушко.

Раніше про втечу заарештованого з Київського СІЗО № 13 повідомило джерело в правоохоронних органах.

Читайте також:

Глава пенітенціарної служби: Фільм «Лук'янівка. Тюрма № 1» — це фотомонтаж (відео)

В Україні 15 осіб сидять у СІЗО більше восьми років без вироку

Костянтин Усов: «СІЗО — це бізнес, де торгують свободою»

У Донецьку відкривається магазин продукції з в'язниць «Дело окаянное»

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...