З 1 січня повертається продаж залізничних квитків за паспортами

2 листопада 2012 в 12:18
Тепер для посадки в поїзд знову необхідно буде пред'являти посвідчення особи, яким може бути як паспорт, так і студентський квиток, військовий квиток, посвідчення моряка та інші.
poezd_zhd_zaliznicya_bileti.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Міністерство інфраструктури з 1 січня 2013 року знову вводить іменний продаж залізничних квитків.
 
Як повідомив віце-прем'єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков, це є вимушеною мірою у зв'язку зі спекуляцією і корупцією.
 
За словами пана Колеснікова, для посадки в поїзд необхідно буде пред'являти посвідчення особи, яким може бути як паспорт, так і інші посвідчення, зокрема, студентський квиток, військовий квиток, посвідчення моряка та інші.
 
За його словами, "Укрзалізниця" та Мінінфраструктури отримують тисячі листів від пасажирів, які звертаються з проханням впровадити іменні квитки. Крім того, як повідомив Колесников, з'ясувалося про спекуляції з боку самих працівників залізниць: касирів та провідників. "Ми перевірили один поїзд - і з 120 пасажирів 90 були без квитків. Залізниця працює для пасажирів, тому ніякої спекуляції бути не може. Це головне", - підкреслив віце-прем'єр.
 
Нагадаємо, «Укрзалізниця» скасувала продаж квитків за паспортами або іншими документами, що засвідчують особу, в листопаді 2007 року.
 
Читайте також:
 
 
 
 
 
За матеріалами: Інтерфакс-Україна , РБК-Україна ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...