Топ Новини

З 1 листопада кияни зможуть оплачувати адмінпослуги через Інтернет

19 серпня 2011 в 11:09
Президент України Віктор Янукович доручив прем’єр-міністрові Миколі Азарову, а також голові КМДА Олександрові Попову та міністрові економічного розвитку Андрієві Клюєву до 1 листопада створити у Києві веб-портал з інформацією про види адміністративних послуг.

«Забезпечити створення у місті Києві експериментального міського веб-порталу адміністративних послуг... можливість подання он-лайн заявки на одержання адміністративної послуги та внесення встановленої плати за її надання (у разі якщо ця послуга за законом є платною) із використанням електронних платіжних систем; відстеження стану проходження документів щодо надання адміністративної послуги», - зазначено у дорученні В.Януковича.

ZN.UA вже повідомляло про те, що наприкінці травня уряд схвалив проект Адміністративно-процедурного кодексу України, який в пакеті з законопроектом «Про адміністративні послуги» повинен ввести належне регулювання адмінпослуг.Ці проекти отримали високу оцінку з боку як вітчизняних, так і міжнародних експертів.Але, починаючи з 2008 року (коли проект Адміністративно-процедурного кодексу вже потрапляв в ВРУ), Рада не робила зусиль для прийняття відповідного закону.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...