Топ Новини

Янукович зібрався реформувати міліцію: Тортури повинні піти в минуле

13 листопада 2012 в 10:33
Президент вважає, що в основу реформи має бути покладено «реалістичний підхід». «В умовах обмеженого фінансування слід подумати над перегрупуванням сил і засобів, ефективним перерозподілом компетенції між правоохоронними органами», - зазначив Янукович.
_yanukovich.jpg
uainfo.censor.net.ua

Найближчим часом в Україні буде затверджена концепція реформування правоохоронних органів. Про це 13 листопада повідомив президент Віктор Янукович, відкриваючи координаційну нараду керівників правоохоронних органів у зв'язку з набранням чинності нового Кримінально-процесуального кодексу.

Президент також заявив, що «катування повинні піти у минуле, а злочинців у погонах потрібно неухильно переслідувати», пише Ліга.net.

Янукович заявив, що найближчим часом буде затверджена концепція реформування правоохоронних органів. «Оперативні підрозділи слід посилити за рахунок керівників, а співробітникам підвищити мотивацію», - сказав він.

«В основу реформи має бути покладено реалістичний підхід. В умовах обмеженого фінансування слід подумати над перегрупуванням сил і засобів, ефективним перерозподілом компетенції між правоохоронними органами», - сказав глава держави.

При цьому, за словами Януковича, акцент повинен бути зроблений на структурних перетвореннях. «Неефективні органи мають бути ліквідовані, а ефективні слід зміцнювати. Не можна в умовах непростої кримінальної ситуації йти на необдумане скорочення основної оперативної ланки. Навпаки, ця ланка повинна бути ресурсно посилена за рахунок обслуговуючих та керівних підрозділів. Нам необхідно суттєво посилити мотивацію для добросовісної роботи правоохоронців, забезпечити кадрову стабільність», - додав президент.

«Тільки коли кожна людина буде жити в атмосфері безпеки і буде впевнена, що її спокій, права і свободи надійно охороняються, можна буде говорити про досягнення у сфері реформування кримінальної юстиції. У минуле мають відійти неповага до людей, корупція, зловживання службовим становищем, жорстоке і нелюдське поводження, а також тортури з боку правоохоронних органів», - заявив президент.

«Неухильно потрібно переслідувати злочинців у погонах. Ефективність вашої роботи у боротьбі зі злочинністю буде вимірюватися в першу чергу рівнем довіри громадян до правоохоронних органів», - додав він.

Читайте також:

Міліція не зафіксувала порушень, які б вплинули на хід голосування

Нову форму української міліції рекламують Антоніо Бандерас і Бред Пітт (відео)

Amnesty International під адміністрацією президента вимагає припинити тортури в Україні (відео)

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...