Топ Новини

Янукович впевнений, що у ЗМІ домінує опозиція

15 червня 2011 в 08:23
Президент України Віктор Янукович вважає, що сьогодні в засобах масової інформації переважає опозиція, а не влада.

«Нас критикують, напевно, більше, ніж будь-кого за всі роки незалежності, тому що ми відкриті. Якщо подивитися сьогодні ЗМІ, телебачення, друковані ЗМІ, сьогодні більше переважає критика, більше чути опозицію, ніж владу. У нас стиль роботи такий, ми не любимо багато говорити, більше робимо», - сказав В.Янукович, виступаючи у середу, 15 червня, з вітальним словом на ХІІІ Всесвітньому конгресі російськомовної преси, який походить у Києві.

В.Янукович заявив, що сьогодні «ми створили нормальні умови для розвитку демократичних інститутів у нашому суспільстві, ми прийняли закон ...» При цьому В. Янукович зробив довгу паузу, забувши назву закону, про який хотів сказати. «Як він у нас називається?» - попросив президент підказки залу. З перших рядів залу йому підказали назву документа. «Про доступ до публічної інформації, якщо точно», - підхопив президент.

Він розповів, що відповідно до цього документа у всіх відомствах створюються підрозділи, які «сьогодні розкривають всю інформацію за тими запитами, які надходять від різних інстанцій, громадян, засобів масової інформації».

Нагадаємо, що за даними дослідження Академії української преси та Інституту соціології НАН України, представникам влади належить 84% ефіру на провідних телеканалах, а на УТ-1 - 95%.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...