Топ Новини

Янукович пропонує скасувати довідки з БТІ і дозволити вільне перепланування квартир

6 вересня 2011 в 13:32
Кількість дозвільних документів і довідок, які громадяни зараз отримують у Бюро технічної інвентаризації (БТІ), необхідно скоротити, вважає президент України Віктор Янукович.

«Необхідно у найкоротші терміни запропонувати нову модель (роботи БТІ - ред.). Вважаю, що нам не треба тут змушувати наших громадян отримувати довідки про технічну інвентаризацію під час перепродажу квартир або будинків», - сказав В.Янукович на засіданні комітету з економічних реформ при президенті України у вівторок, 6 вересня.

При цьому В.Янукович підкреслив, що це положення необхідно чітко прописати законодавчо.

Окрім того, президент вважає за необхідне дозволити громадянам України вільно розпоряджатися своєю власністю, у тому числі і під час перепланування квартир.

В.Янукович також зазначив, що вважає за необхідне припинити практику обмеження прав громадян при отриманні соціально важливих послуг за допомогою інституту реєстрації місця проживання. Зокрема, президент навів приклад, коли людина без реєстрації не може скористатися повноцінною медичною допомогою, відкрити рахунок, отримати кредит у банку або ж стати на квартирний облік.

У зв'язку з цим, президент України доручив уряду у двотижневий термін розробити і внести на розгляд парламенту відповідний законопроект.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...