Янукович пообіцяв направити свої авторські винагороди на благодійність

15 квітня 2012 в 07:04
Донецька друкарня в 2011 році виплатила Януковичу авторську винагороду в сумі 16,4 млн грн за передані цьому видавництву майнові права на створені ним у 2005-2010 роках книги, а також на літературні твори, які будуть створені автором у майбутньому. Президент заявив, що направить ці кошти на благодійність.
Yanukovich_kabmin-7.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA
Президент України Віктор Янукович направить свої авторські винагороди на благодійність. Про це він заявив, відповідаючи на запитання журналістів після участі в святковому великодньому богослужінні в Києво-Печерській лаврі, повідомляє прес-служба глави держави.
 
«Цього року ті кошти, які я отримав від видання деяких своїх книжок, я всі направлю тільки на допомогу бідним людям, тим, хто хворіє, і, безумовно, перш за все, дітям», - сказав Янукович.
 
 
Згідно з декларацією, в 2011 році Янукович отримав 757,6 тис. грн заробітної плати, а також «інших виплат та винагород, нарахованих декларанту відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору».
 
Також президент отримав 155,4 тис. грн, як відсотки за банківськими вкладами.
 
Крім того, в 2011 році ТОВ «Друкарня "Новий світ"» (м.Донецьк) виплатила Януковичу авторську винагороду в сумі 16,4 млн грн за передані цьому видавництву майнові права, зокрема, на створені ним у 2005-2010 рр.. книги "Рік в опозиції. В політиці не буває остаточних перемог і поразок "," ... І рік при владі. Від кризи - до економічного зростання», «Подолати шлях», «Як Україні далі жити», а також на літературні твори, які будуть створені автором у майбутньому. З отриманої суми авторської винагороди Янукович сплатив до бюджету 2,8 млн грн податку на доходи фізичних осіб.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...