Топ Новини

Янукович підписав указ про закриття закладів, які відвідують наркомани

5 жовтня 2011 в 13:06
Президент України Віктор Янукович підписав закон "Про внесення зміни до статті 9 закону України "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зловживанню ними".
shpric_medicina_lekarstva_5z_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Згідно з прийнятими змінами до законодавства, у разі встановлення фактів систематичного або масового вживання чи збуту наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів в установах масового перебування громадян (ресторани, кафе-бари, кінотеатри, нічні клуби і дискотеки, гральні зали, розважальні комплекси тощо), а також неприйняття посадовими особами цих закладів заходів щодо запобігання вживання чи збуту наркотичних засобів після офіційного попередження правоохоронних органів діяльність таких установ за поданням правоохоронних органів зупиняється судом терміном на 3 місяці. У разі, якщо протягом року буде встановлено повторний факт вживання чи збуту наркотиків, - строком на 6 місяців.

Рішення про зупинення діяльності таких установ приймається судом протягом місяця з дня надходження інформації від правоохоронних органів. Протягом терміну дії рішення суду про зупинення діяльності даних установ за відповідною адресою забороняється діяльність будь-яких інших аналогічних установ.

Закон встановлює, що якщо після закінчення терміну дії зазначеної заборони на діяльність виявляється новий факт вживання чи збуту наркотиків, діяльність таких закладів припиняється судом у встановленому порядку.

Закон прийнято парламентом 8 вересня.

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...