Янукович обіцяє в Новому році благополуччя для всіх і кожного

14 січня 2011 в 12:30
Президент України Віктор Янукович обіцяє, що в Новому році буде створена основа благополуччя для всіх громадян України і для кожної української родини, але зазначає, що для цього доведеться багато працювати.

Президент України Віктор Янукович обіцяє, що в Новому році буде створена основа благополуччя для всіх громадян України і для кожної  української родини, але зазначає, що для цього доведеться багато працювати.

"Ми створимо в наступаючому році основу благополуччя для кожної сім'ї і для кожної людини в Україні. 2011-й стане важливим кроком до благополуччя", - цитує прес-служба президента його слова в новорічному привітанні до українського народу 31 грудня.

За словами Януковича, українці, як чесні та працьовиті люди, заслужили гідне життя, а у дітей має бути щасливе дитинство і радісне майбутнє. Президент також зазначив, що старше покоління, яке створювало незалежність країни і створювало її багатство, також має право на те, "щоб осінь і зиму свого життя провести в атмосфері тепла, поваги, достатку".

Водночас, глава держави пообіцяв "багато роботи в новому році" для досягнення економічних успіхів у країні. Він підкреслив, що економічні перетворення "не будуть проходити швидко і просто".

"Навіть у новорічну ніч не маю права розповідати казку. Скажу, як є: буде в нас багато роботи. Але в нас є і багато енергії. У нас багато віри в нашу державу, у нас багато надій у свої сили і на божу допомогу" , - підкреслив В. Янукович.

"І з цим ми йдемо в Новий рік. І з цим ми знову переможемо і будемо щасливі", - заявив президент. У своєму привітанні він назвав  2010 рік непростим, але щасливим. "Нам вдалося основне - переламати ситуацію, перебороти безнадію", - резюмував Янукович.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...