Топ Новини

Янукович дозволив приватизацію Гостиного двору

3 серпня 2012 в 16:52
Крім дозволу приватизації Гостиного двору, закон зобов'язує передбачити в держбюджеті на 2013-й і наступні роки видатки на компенсацію відсотків по кредитах банків, наданих громадянам на будівництво, реконструкцію чи придбання цього об'єкта.

Президент України Віктор Янукович підписав закон, який передбачає виключення Гостиного двору на Контрактовій площі, 4 у Києві з переліку пам'яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації.

Як повідомив сайт глави держави, мова йде про закон № 5059-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння іпотечного кредитування".

Крім того, закон зобов'язує передбачити в державному бюджеті на 2013-й і наступні роки видатки на компенсацію відсотків за кредитами банків або інших фінустанов, наданих громадянам «на будівництво, реконструкцію чи придбання житла».

Інвестування та фінансування будівництва об'єктів, яке здійснюється за бюджетними програмами, які передбачають надання громадянам державної підтримки на будівництво або придбання житла, може здійснюватися шляхом підписання між замовниками будівництва та громадянами договорів купівлі-продажу майнових прав на квартири в об'єктах незавершеного будівництва.

- Рада дозволила приватизацію Гостиного двору

Як повідомлялося, поправку по Гостиного двору вніс народний депутат "НУ-НС" Олександр Клименко. Він також виступив автором поправки, згідно з якою до переліку обов'язкового проведення нормативної грошової оцінки земель додано пункт щодо відчуження земельних ділянок площею більше 50 га, що перебувають у державній або комунальній власності, для розміщення на них відкритих спортивних та фізкультурно-оздоровчих споруд.

Клименко - народний депутат фракції "Наша України - Народна самооборона". Раніше також обіймав посаду заступника голови Донецької облдержадміністрації з питань ПЕК.

Раніше глава Київської міськдержадміністрації Олександр Попов повідомляв, що призначення Гостиного двору після ремонту не зміниться і "Укрекспертиза" планувала зробити ремонт цього об'єкта у зв'язку з його аварійним станом.

За словами глави КМДА, мова не йде ні про зміну власника, ні про зміну архітектурного вигляду цього проекту. "Призначення цього об'єкта відповідно до проекту не міняється", - запевнив Попов.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів постановою за № 1380 від 15 серпня 2011 виключив будівлю Гостиного двору на Контрактовій площі, 4 у Києві зі списку пам'яток архітектури. Згідно з документом, будівлю виключено з переліку об'єктів, що перебувають під охороною держави.

Гостинний двір - торговий комплекс на Контрактовій площі в Києві, побудований в 1809 році замість старого двору (60-ті роки XVIII ст., архітектор Іван Григорович-Барський). ! Zn

Читайте також:

Суд не визнав Гостинний двір культурною цінністю Києва


З Гостиного двору на Подолі зроблять торгово-офісний центр

На Андріївському узвозі хочуть побудувати багатоповерховий готель (проект)

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...