Топ Новини

Янукович доручив Табачнику разом з Генпрокуратурою відзвітувати про закриття шкіл

12 травня 2011 в 10:21
Президент України Віктор Янукович доручив міністру освіти і науки, молоді та спорту України Дмитру Табачнику спільно з Генеральною прокуратурою розібратися, чи були порушення при закритті середніх шкіл в Україні.

Про це він сказав на засіданні Керуючої ради Комітету з економічних реформ.

Президент зазначив, що припинення або закриття роботи шкіл торкнулося понад 4 тис. учнів. «Чи всі такі рішення приймалися обґрунтовано? На основі аудиту мережі за критеріями та методичними рекомендаціями Міністерства освіти? Чи проведено роз'яснювальну роботу з людьми?» - запитав президент.

Він висловив переконання, що у цій сфері проводилася недостатня робота. «Однозначно хочу сказати - недостатньо. Тому я вимагаю, щоб профільний міністр із залученням Генеральної прокуратури за кожним із випадків у 10-денний термін провели перевірку і доповіли», - сказав В.Янукович.

За його словами, якщо буде виявлено зловживання, то винні будуть відповідати згідно з чинним законодавством.

При цьому президент висловив думку, що якби все робилося на належному рівні, то не було б такого обурення у суспільстві.

«З людьми треба по-людськи було говорити - роз'яснити, а сьогодні значна кількість людей ототожнює реформу із закриттям шкіл», - сказав В.Янукович.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...