Янукович доручив створити групу захисту дітей від інтернету

23 грудня 2011 в 14:47
Президент Віктор Янукович доручив уповноваженому президента з прав дитини Юрію Павленку створити міжвідомчу робочу групу з питань захисту дітей від шкідливої ​​інформації на телебаченні, радіо та в інтернеті.
deti_risunok.jpg
internetua.com

Про це Ю.Павленко заявив за підсумками участі в роботі круглого столу з питань дитячого телерадіомовлення та захисту дітей від негативної інформації, який відбувся у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, повідомляє прес-служба президента.

«Телебачення сьогодні відіграє значну роль у житті дитини. Наше головне завдання - забезпечити для неї якісне телевізійне мовлення, яке допомогло б всебічному розвитку дитини, формувало правильну систему цінностей і переконань. Телебачення, радіо та інтернет повинні пропагувати добро, сімейні цінності, прагнення до знань, спілкування та здорового способу життя. Це позиція голови держави», - підкреслив уповноважений президента.

Натомість, зазначив Ю.Павленко, телепрограми і фільми нерідко формують у дітей неправильні уявлення та переконання про життя. «Голова держави переконаний, що наші діти потребують гарантії безпеки свого життя і розвитку. Необхідно захистити дитину від шкідливої ​​інформації на телебаченні, радіо, в інтернеті - такої, що містить сцени насильства, дискримінації, незаконних дій, жахів й еротики, пропагує вживання алкоголю, тютюну, наркотиків», - сказав уповноважений президента України з прав дитини.

Як повідомлялося, раніше Рада підтримала ідею В.Януковича створити в СБУ департамент «інформаційної безпеки».

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...