Топ Новини

Янукович доручив Азарову скласти список усіх адмінпослуг

19 серпня 2011 в 10:16
Президент України Віктор Янукович дав доручення прем’єр-міністрові Миколі Азарову підготувати законопроект щодо установлення вичерпного переліку адміністративних послуг.
azar yanuk.jpg
president.gov.ua

«Підготувати для внесення на розгляд Верховної Ради України законопроекту щодо установлення вичерпного переліку адміністративних послуг, що надаються фізичним та юридичним особам, із визначенням адміністративних послуг, які надаються на безоплатній та платній основах, розміру плати за надання кожної послуги, що надається на платній основі. Термін –у місячний строк після прийняття закону про адміністративні послуги», - ідеться у дорученні президента.

ZN.UA вже повідомляло про те, що наприкінці травня уряд схвалив проект Адміністративно-процедурного кодексу України, який в пакеті з законопроектом «Про адміністративні послуги» повинен ввести належне регулювання адмінпослуг.Ці проекти отримали високу оцінку з боку як вітчизняних, так і міжнародних експертів.Але, починаючи з 2008 року (коли проект Адміністративно-процедурного кодексу вже потрапляв в ВРУ), Рада не робила зусиль для прийняття відповідного закону.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...