Яхта «Скорпіус», яка зникла в Антарктиді, вийшла на зв'язок

6 квітня 2012 в 19:44
З яхтою «Скорпіус» вдалося встановити зв'язок. Капітан повідомив, супутниковий зв'язок в Антарктиді взагалі працює нестабільно.

Яхта з українсько-російським екіпажем «Скорпіус» знайшлася біля берегів Антарктиди. Протягом чотирьох діб вона не виходила на зв'язок.

Як повідомляє ТСН, у п'ятницю, 6 квітня, вдалося додзвонитися до капітана судна Сергія Нізовцева. Він пояснив, що яхта потрапила в крижане поле, дмуть потужні зустрічні вітри і тому вони долають лише по 15-20 миль на добу. На супутниковий зв'язок не виходили, бо в тих широтах при такій погоді він працює нестабільно.

«Ну, може бути погода, хмари. Ірідіум досить нестійкий, працює, коли низька хмарність. Зараз ми перебуваємо біля острова Десепшн, є такий острів за 70 миль від Беллінсгаузена. Сподіваємося сьогодні пізно ввечері до Беллінсгаузена дістатися», - повідомив капітан.

Яхта вийшла в море 17 вересня 2011 з Сочі і 25 вересня - з Севастополя. Екіпаж має намір побити декілька світових рекордів мореплавання.

Екіпаж експедиції складається з 8 осіб: 4 росіянина і 4 українці. Передбачається, що яхта повинна повернутися до Севастополя в кінці січня 2014 року, а в Сочі - в перших числах лютого.

Читайте також:

Яхта «Скорпіус» з українсько-російським екіпажем побила світовий рекорд в Антарктиді

Український мотоцикліст об'їхав земну кулю за 307 днів

Кругосвітній марафон

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...