Топ Новини

Встановлено замовника вбивства Політковської

24 серпня 2011 в 06:33
Слідчі мають відомості про ймовірного замовника вбивства журналістки Анни Політковської. Про це йдеться на сайті Слідчого комітету РФ.

Ім'я підозрюваного не називають. У повідомленні СК ідеться, що «поки розголошувати цю інформацію слідство вважає передчасним».

Крім того, СК підтвердив інформацію, що раніше з'явилася в ЗМІ,  про затримання ймовірного організатора вбивства. Це колишній підполковник міліції Дмитро Павлюченков, який раніше виступав у суді як свідок обвинувачення.

За версією слідства, Д. Павлюченков, який очолював четвертий відділ оперативно-пошукового управління ГУВС Москви, отримав замовлення на вбивство А. Політковської. Він створив для виконання замовлення злочинне угруповання, до якого увійшли троє братів Махмудових, а також невідомі інші люди. Потім Павлюченков доручив своїм підлеглим міліціонерам здійснити стеження за Політковською. Пізніше він придбав зброю й розподілив ролі в злочині між членами банди. Безпосередньо вбивство доручено Рустаму Махмудову.

За даними ЗМІ, слідчі вважають, що під час першого процесу в справі про вбивство А. Політковської Д. Павлюченков спеціально, щоб відвести від себе підозри, став свідком звинувачення. Він стверджував, що про обставини вбивства йому розповідали підсудні.

Нагадаємо: А. Політковську вбито в під'їзді свого будинку по Лісовій вулиці 7 жовтня 2006 року. Як можливу причину вбивства розглядали той факт, що журналістка  писала на чеченську тематику.

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...