Топ Новини

Восени до армії підуть майже 19 тисяч призовників

1 жовтня 2012 в 08:50
Під час осіннього призову на строкову військову службу підуть 18 900 осіб - на 2,5 тисячі осіб менше, ніж було навесні поточного року. З них до лав Збройних сил України - 12,5 тисячі осіб, Внутрішніх військ МВС - 5,4 тисячі, Державної спецслужби транспорту - 1 тис. осіб.

У Міністерстві оборони України повідомили, що під час осіннього призову протягом жовтня - листопада на строкову військову службу підуть 18,9 тис. осіб.

"Цієї осені на строкову військову службу підлягають призову 18,9 тис. осіб. Із них до лав Збройних сил України - 12,5 тис. осіб, Внутрішніх військ МВС - 5,4 тис. осіб, Державної спецслужби транспорту - 1 тис. осіб", - сказав заступник начальника Головного управління особового складу Генштабу ЗСУ Ігор Миколаєнко на брифінгу в понеділок у Києві.

За його словами, це на 2,5 тис. осіб менше, ніж було навесні поточного року.

Представник Генштабу запевнив, що призовного ресурсу в Україні достатньо і, виходячи з незначних обсягів призову, можна стверджувати, що при нинішній і майбутніх призовних кампаніях у війська підуть в основному ті юнаки, які виявили бажання служити.

Читайте також:

В Україні почався осінній призов

Призовні парадокси

Міноборони попросило в уряду майже 23 мільярди гривень на 2013 рік

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...